Lodní kontejner 4EG1
Co je lodní kontejner 4EG1?
Lodní kontejner 4EG1 je moderní, standardizovaná jednotka pro intermodální přepravu, jejíž vlastnosti odpovídají kódu ISO 6346: 4EG1. Tento kód definuje 40stopý High Cube Pallet Wide kontejner pro všeobecné použití (General Purpose Dry Container), navržený primárně pro optimalizovanou přepravu zboží na europaletách v evropském prostoru, avšak s plnou globální kompatibilitou.
Kontejner 4EG1 kombinuje zvětšenou vnitřní šířku („Pallet Wide“ pro efektivní nakládku palet), zvýšenou výšku („High Cube“ – 9 stop 6 palců) a robustní konstrukci pro univerzální nasazení. Jeho konstrukce splňuje přísné požadavky norem ISO 668, ISO 1496-1, ISO 3874, ISO 1161 a dalších, což zajišťuje jeho zaměnitelnost, bezpečnost a odolnost v rámci globálního dodavatelského řetězce.
Alternativní názvy a označení
- 40′ High Cube Pallet Wide Container
- 40′ HC PW
- 40stopý Pallet-Wide High-Cube kontejner
- 40′ HCPW kontejner
- ISO kód: 4EG1
Podrobný rozbor: Dekódování kódu 4EG1
Struktura kódu 4EG1 dle ISO 6346
| Pozice | Znak | Význam |
|---|---|---|
| 1. | 4 | Délka 40 stop (12 192 mm) |
| 2. | E | High Cube (9’6″ výška) + Pallet Wide (zvětšená šířka) |
| 3. | G | General Purpose Dry Container (suchý univerzální kontejner) |
| 4. | 1 | Pasivní ventilace |
Standardizace kódování je klíčová pro identifikaci, automatizaci a bezpečnost v logistickém procesu. Správné přečtení kódu umožňuje každému článku v dodavatelském řetězci přesně určit typ, rozměry a vlastnosti jednotky.
Technické specifikace a klíčové charakteristiky
Rozměry
| Parametr | Hodnota (rozmezí) | Poznámky |
|---|---|---|
| Vnější délka | 12 192 mm (40′ 0“) | ISO standard |
| Vnější šířka | 2 500 mm (8′ 2 7⁄16“) | Pallet Wide (rohy 8′ pro manipulaci) |
| Vnější výška | 2 896 mm (9′ 6“) | High Cube |
| Vnitřní délka | 12 051 – 12 095 mm | Dle výrobce |
| Vnitřní šířka | 2 438 – 2 444 mm | Optimalizace pro europalety |
| Vnitřní výška | 2 692 – 2 700 mm | |
| Dveřní otvor – šířka | 2 359 – 2 400 mm | |
| Dveřní otvor – výška | 2 585 – 2 584 mm | |
| Objem | 79,5 – 80 m³ |
Hmotnosti a kapacity (dle Singamas, Starcon, Lotus Containers)
| Parametr | Hodnota | Poznámky |
|---|---|---|
| Tara (prázdná hmotnost) | 4 200 – 4 260 kg | |
| Max. užitečné zatížení | 29 370 – 29 740 kg | |
| Max. celková hmotnost | 34 000 kg | |
| Stohovací zatížení | 192 000 kg (max) |
Materiály a konstrukce
- Rám a stěny: Vysoká odolnost díky oceli typu Corten, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči korozi i v extrémních podmínkách. Vlnitý profil stěn dále zvyšuje strukturální pevnost.
- Podlaha: Z vrstvené námořní překližky (28 mm), často kombinované s bambusovými panely. Podlahy jsou ošetřeny proti škůdcům a splňují mezinárodní fitosanitární předpisy (např. ISPM 15).
- Dveře: Dvojité, opatřené čtyřmi uzamykacími tyčemi a gumovým těsněním pro zajištění vodotěsnosti a prachotěsnosti.
Výhoda „Pallet Wide“ – Optimalizace pro evropské palety
Problém standardních kontejnerů
Standardní 40′ kontejner má vnitřní šířku kolem 2 350 mm, což znemožňuje efektivně vložit tři europalety vedle sebe (3 × 800 mm = 2 400 mm) nebo dvě na délku (2 × 1200 mm = 2 400 mm). To znamená, že dochází k nevyužití části prostoru a snižuje se efektivita přepravy.
Řešení 4EG1
Díky vnitřní šířce cca 2 440 mm lze bez problémů vložit:
- Tři europalety vedle sebe na šířku (3 × 800 mm = 2 400 mm)
- Dvě europalety na délku (2 × 1200 mm = 2 400 mm)
Paletizační kapacita podle zdrojů (Starcon, Lotus Containers)
| Typ kontejneru | Počet europalet (1200×800 mm) |
|---|---|
| 40′ High Cube Standard | 25 |
| 40′ High Cube Pallet Wide (4EG1) | 30 |
| 45′ High Cube Standard | 27 |
| 45′ High Cube Pallet Wide | 33 – 34 |
Zvýšení kapacity o 20 % (oproti standardnímu 40′ HC) znamená zásadní úsporu přepravních nákladů a lepší využití ložného prostoru, zejména u lehkých a objemných komodit.
Srovnání s ostatními typy kontejnerů
| Vlastnost | 4EG1 (40′ HC Pallet Wide) | 45G1 (40′ High Cube Standard) | 42G1 (40′ Standard Dry) |
|---|---|---|---|
| ISO kód | 4EG1 | 45G1 | 42G1 |
| Vnější délka | 12 192 mm | 12 192 mm | 12 192 mm |
| Vnější výška | 2 896 mm (9’6″) | 2 896 mm (9’6″) | 2 591 mm (8’6″) |
| Vnitřní šířka | 2 438–2 444 mm | 2 350 mm | 2 350 mm |
| Vnitřní objem | ~79,5–80 m³ | ~76,4 m³ | ~67,7 m³ |
| Kapacita europalet | 30 | 25 | 25 |
| Max. celková hmotnost | 34 000 kg | 34 000 kg | 30 480–34 000 kg |
| Primární výhoda | Optimální pro europalety | Objemné zboží | Standardizace |
Aplikace a praktické využití
4EG1 je preferován v situacích, kde je potřeba maximálně využít přepravní prostor pro paletizované zboží:
- Automotive: Komponenty na paletách, díly pro výrobu.
- FMCG: Potraviny, nápoje, drogistické zboží.
- Chemický průmysl: Barely, sudy, chemikálie na paletách.
- Stavebnictví: Dlaždice, cihly a další těžké materiály.
- Skladování: Po ukončení námořního provozu ideální jako skladovací kontejner díky robustní konstrukci a velkému objemu.
Logistické aspekty a manipulace

- Manipulace: Rohové prvky v ISO pozici umožňují použití běžných jeřábů, reach stackerů, portálových vozíků i silničních návěsů.
- Přeprava: Bezproblémové stohování na lodích, železnici i silnici; díky vnějším rozměrům plná kompatibilita s globální infrastrukturou.
- Sledování: Unikátní BIC kód a sériové číslo zajišťují transparentní sledování pohybu v systémech Track & Trace.
Poznámka: Pro použití na železnici či v silniční dopravě je třeba ověřit výškové limity (mosty, tunely), protože High Cube varianta je o cca 30 cm vyšší než standardní kontejner!
Bezpečnost, normy a certifikace
- Normy ISO: 668, 1496-1, 1161, 3874 – určují rozměry, pevnost, způsob manipulace, testování a značení.
- Certifikace: Výrobci (např. Singamas) poskytují kontejnery vždy s platným CSC štítkem (Container Safety Convention) a často i s dalšími certifikacemi pro speciální použití.
- Materiálové zkoušky: Cortenová ocel je testována na odolnost vůči korozi, pevnost stěn je verifikována tlakem až 192 tun (stohování).
- Podlahy: Musí splňovat požadavky na nosnost vysokozdvižných vozíků a být ošetřeny dle ISPM 15 (fitosanitární ochrana).
Role v globálním dodavatelském řetězci
- Efektivita: Vyšší kapacita znamená méně přeprav a nižší uhlíkovou stopu.
- Specializace: Reaguje na evropský standard paletizace, ale je použitelný celosvětově.
- Transparentnost: Jasné značení (4EG1) umožňuje přesné plánování, celní odbavení a sledování v reálném čase.
Často kladené otázky (FAQ)
1. Jaký je rozdíl mezi 4EG1 a 45G1?
4EG1 je Pallet Wide (zvětšená šířka pro europalety), 45G1 je standardní High Cube (normální šířka). 4EG1 pojme více europalet.
2. Lze použít 4EG1 mimo Evropu?
Ano, díky standardizaci ISO je plně kompatibilní se všemi přepravními uzly světa.
3. Je 4EG1 chladicí nebo open top kontejner?
Ne, 4EG1 je suchý univerzální kontejner (Dry GP). Chladicí má kód „R“, open top „U“.
4. Kde najdu oficiální informace o kódech?
Na stránkách BIC (Bureau International des Containers) a v normě ISO 6346.
5. Proč je znalost kódu důležitá?
Pro plánování naložení, výběr správného návěsu, kontrolu hmotnosti a celní deklaraci.
Související pojmy
- ISO 6346 – norma pro označení kontejnerů
- General Purpose Container – plně uzavřený suchý kontejner
- High Cube (HC) – zvýšená výška 9’6″
- Pallet Wide (PW) – zvětšená šířka pro palety
- Dry Container – bez aktivní regulace teploty
- Europaleta – 1200 × 800 mm
- Container Size Type – kombinace rozměrů a typu
- Track & Trace – sledování kontejnerů
Tabulka: Rychlé porovnání hlavních parametrů
| Parametr | 4EG1 (Pallet Wide) | 45G1 (Standard HC) | Poznámka |
|---|---|---|---|
| Vnější délka | 12 192 mm | 12 192 mm | |
| Vnější šířka | 2 500 mm | 2 438 mm | Rohy vždy 8′ pro manipulaci |
| Vnější výška | 2 896 mm | 2 896 mm | |
| Vnitřní šířka | 2 440 mm | 2 350 mm | 4EG1 = ideál pro europalety |
| Vnitřní objem | 79,5 – 80 m³ | 76,4 m³ | |
| Kapacita europalet | 30 | 25 | |
| Tara | 4 200 – 4 260 kg | 3 800 – 4 200 kg | Závisí na výrobci |
| Max. zatížení | 29 370 – 29 740 kg | 29 000 – 29 600 kg |
Zajímavosti a poznámky
- První Pallet Wide kontejnery byly vyvinuty přímo na míru evropským logistickým potřebám, kde je europaleta standardní jednotkou.
- Některé železniční a silniční trasy mohou mít omezení pro High Cube kontejnery – vždy ověřte clearance!
- Moderní kontejnery 4EG1 jsou často vybaveny RFID čipy pro pokročilé sledování pohybu.
