Ko nozīmē korozijas izturība C4?

24. 10. 2025

Korozijas izturība C4 ir apzīmējums augstam korozijas agresivitātes pakāpei atmosfēriskajā vidē saskaņā ar starptautisko normu ISO 12944. Tas ir videi, kur metāls (galvenokārt tērauds) ir pakļauts būtiskam ātras korozijas riska, tāpēc tas prasa rūpīgu pretkorozijas aizsardzību. Parasti tas ir rūpnieciskās zonas ar augstu mitruma un piesārņojumu vai piekrastes zonas ar mērenu sāls koncentrāciju.

C4 specifikācija saskaņā ar ISO 12944-2:

  • Tērauda korozijas izciests: >50 līdz 80 µm/gadā
  • Cinka korozijas izciests: >2,1 līdz 4,2 µm/gadā

Tas nozīmē, ka neaizsargāts tērauds var C4 vidē zaudēt līdz 0,8 mm biezuma 10 gadu laikā, kas ir būtisks rādītājs struktūras statikai un kalpošanas ilgumam.

Kur var sastapt C4 vidi:

  • Rūpniecības parki, elektrostacijas, rafinērijas
  • Ostu pilsētas un piekrastes zonas dažus kilometru attālumā no jūras
  • Ķīmiskās rūpnīcas, peldbaseini, laivu darbnīcas

Norma ISO 12944 – pamats korozijas vidi klasifikācijai

ISO 12944 normas struktūra

ISO 12944 norma ir galvenais pasaules standarts tērauda konstrukciju aizsardzībai ar krāsojuma sistēmām. Tā sniedz norādījumus, kā pareizi:

  • Identificēt korozijas agresivitātes pakāpi vidē
  • Izstrādāt un piemērot atbilstošu aizsardzības sistēmu
  • Sasniegt vajadzīgo kalpošanas ilgumu un konstrukcijas drošību

ISO 12944 normas daļu pārskats:

DaļaNosaukumsSaturs
1Vispārīgi principiTerminoloģija, definīcijas, pamata principi
2Vides klasifikācijaVides sadalījums pēc korozijas agresivitātes
3ProjektēšanaPrasības konstrukcijai, korozijas krāpniecības minimizēšana
4Virsmas sagatavošanaPamatmateriālu veidi, prasības attīrīšanai un virsmas raupjumam
5Krāsojuma sistēmasKrāsu veidi, slāņu kombinācijas, ieteicamais biezums
6Laboratorijas pārbaudesNovecošanas simulācijas un krāsu testēšanas metodes
7Izpilde un uzraudzībaKrāsojuma uzklāšanas un pārbaudes noteikumi
8SpecifikācijasJaunu un uzturēšanas krāsojumu uzdevumu izstrāde
9Offshore konstrukcijasĪpašas prasības piejūras un ekstrēmu vidiem

Jauninājums pēc 2018. revīzijas: pievienota CX kategorija (ekstrēma korozijas vide) un ieviesta “ļoti augsta kalpošanas ilgums” krāsojumiem (virs 25 gadiem).


Vides klasifikācija saskaņā ar ISO 12944-2

Tabula: Korozijas agresivitātes kategoriju pārskats

KategorijaTipiska videTērauda korozijas izciests [µm/gadā]Aizsardzības sistēmas (piemēri)
C1Apgaismotas iekštelpas≤ 1,3Dekoratīvais krāsojums
C2Lauki, noliktavas> 1,3 – 25Pamatkrāsojums, plāns cinkošana
C3Pilsētas, alus darbnīcas> 25 – 50Standarta sistēmas (160–240 µm)
C4Rūpniecība, piejūra> 50 – 80Robustas sistēmas (240–320 µm), cinkošana, duplex
C5Ostas, ķīmija> 80 – 200Spēcīgas sistēmas (>320 µm), duplex, īpašas sakausējumi
CXTropiski, offshore> 200 – 700Īpaša aizsardzība, superduplex

Detalizēts C4 vides apraksts:

  • Ārējie: smagi rūpnieciskās zonas, piejūras zonas ar mērenu sāls koncentrāciju (piemēram, pilsētas 2–5 km no jūras, kur notiek sāls aerosola pārvietošana gaisā)
  • Iekštelpas: ķīmiskās rūpnīcas, peldbaseini, laivu darbnīcas un remontdarbnīcas

Korozijas mehānisms C4 vidē

Korozija ir elektrokēmiskais process, kurā notiek dzelzs oksidēšana ūdens un skābekļa klātbūtnē. C4 vidē korozija tiek paātrināta:

  • Ar augstu relatīvo mitrumu un biezu ūdens kondensāciju uz virsmas
  • Ar paaugstinātu hlorīdu (sāls) un rūpniecisko piesārņojošo vielu (SO₂, NOx, HCl) koncentrāciju
  • Ar temperatūras svārstībām, kas veicina kondensāta veidošanos

Elektrokēmiskās korozijas shēma:

Anods (Fe)Katods (O₂, H₂O)Rezultāts
Fe → Fe²⁺ + 2e⁻O₂ + 2H₂O + 4e⁻ → 4OH⁻2Fe(OH)₂ (dzelzs hidroksīds, vēlāk oksidējas uz rūsas)

Hlorīdu un skābju kombinācija turpmāk paātrina aizsargbarjeru sadalīšanos, veidojot caurumu vai plaisu koroziju, kas ir tipiska C4 vidē.


Patiesu piemēru piemēri un testi

Praktiskais piemērs (avots: konstrukce.cz, 2020):

  • Tērauda konstrukcijām C4 vidē tika veiksmīgi piemērots divslāņu sistēma:
    • Epoksīda pamata EPS 620 (DFT 40 µm)
    • Augšējais krāsojums LV AKZ 411 (DFT 80 µm)
    • Kopējais sausā slāņa biezums: 120 µm
  • Paraugi tika pakļauti 120 stundu mitruma testam saskaņā ar ČSN EN ISO 6270‑1 un pēc tam režģa pielīšanas testam (ČSN EN ISO 2409). Rezultāti parādīja augstu sistēmas izturību C4 vidi simulējošos apstākļos.

Ieteiktās aizsardzības sistēmas C4

1. Krāsojuma sistēmas

Daudzslāņu krāsojuma sistēmu struktūra:

SlānisFunkcijaTipiski materiāliStandarta biezums (DFT)
Virsmas sagatavošanaRūsas, tauku noņemšanaŠķembēšana Sa 2½ saskaņā ar ISO 8501‑1
PamatkrāsojumsKatodiskā aizsardzība, pielīšanaCinkbagāts epoksīds60–120 µm
StarpslānisBarjera pret mitrumuEpoksīda krāsa (high‑build)80–160 µm
Augšējais krāsojumsUV izturība, estētikaPoliuretāns, akrils, polisiloksāns60–120 µm

Kopējais biezums (DFT): 240–320 µm C4 videi

Kalpošanas ilgums saskaņā ar ISO 12944:

  • Vidējs (7–15 gadi)
  • Augsts (15–25 gadi)
  • Ļoti augsts (> 25 gadi, jauninājums no 2018)

2. Karstais cinkošana

  • Veic saskaņā ar EN ISO 1461
  • Slāņa biezums biezām detaļām (> 6 mm): aptuveni 85 µm
  • Kalpošanas ilgums C4 vidē: 20–40 gadi līdz pirmajai apkopes

Tabula: Sagaidāmais cinka pārklājuma kalpošanas ilgums C4

Cinka biezums [µm]Sagaidāmais kalpošanas ilgums C4 [gadi]
5510–20
8520–40

3. Duplex sistēmas (cinkošana + krāsojums)

  • Sinergiskais efekts: kalpošanas ilgums līdz 1,5–2,5 × garāk nekā atsevišķām sistēmām
  • Ideāls tur, kur nepieciešama minimāla apkope un ilgs kalpošanas ilgums (tilti, stabi, konstrukcijas grūti pieejamās vietās)

4. Nerūsējošais tērauds

Tērauda klaseLietošana C4Izturība pret hlorīdiemPiezīme
1.4301/304Nav ieteicamaZemaAugsts korozijas risks
1.4401/316IeteicamaAugstaStandarts baseiniem, piekrastēm
Duplex 1.4462PremiumĻoti augstaEkstrēmām ekspozīcijām

Salīdzinājums ar C3 un C5 kategorijām

ĪpaībaC3 (vidējs)C4 (augsts)C5 (ļoti augsts)
Tipiska videPilsētas, alus darbnīcasRūpniecība, piejūraOstas, ķīmiskās darbības
Tērauda korozijas izciests25–50 µm/gadā50–80 µm/gadā80–200 µm/gadā
Aizsardzības sistēmas160–240 µm, cinkošana240–320 µm, duplex> 320 µm, superduplex
Nerūsējošais tērauds304 dažreiz pietiek316 minimumDuplex, superduplex
Krāsojuma kalpošanas ilgums5–15 gadi15–25 gadi, pat > 25 gadi10–25 gadi (ekstrēmi apstākļi)

Biežākās kļūdas, projektējot aizsardzību C4 vidē

  • Vide agresivitātes nenovērtēšana (piem., C4 apmaiņa ar C3)
  • Nekorekta nerūsējošā tērauda klases izvēle (304 vietā 316 baseinā vai pie jūras)
  • Nepietiekama virsmas sagatavošana pirms krāsojuma (nepietiekama šķembēšana)
  • Pārāk zems krāsojuma sistēmas biezums
  • Regulāras apkopes un pārbaudes trūkums
  • Duplex sistēmu sinerģiskā efekta ignorēšana

Aizsardzības sistēmu kalpošanas ilgums saskaņā ar ISO 12944

Kalpošanas ilguma kategorijaAgrākJaunāk (pēc 2018 revīzijas)
Zema (L)2–5 gadilīdz 7 gadi
Vidēja (M)5–15 gadi7–15 gadi
Augsta (H)> 15 gadi15–25 gadi
Ļoti augsta (VH)> 25 gadi

C4 gadījumā ieteicams izvēlēties vismaz augstu, vai arī ļoti augstu sistēmas kalpošanas ilgumu, īpaši tur, kur apkope ir grūta vai dārga.


Svarīgākie standarti un avoti

  • ISO 12944 (visas daļas, īpaši 2 un 5)
  • EN ISO 1461 (karstais cinkošana)
  • ČSN EN ISO 6270‑1 (klimatiskie kameras testi)
  • ČSN EN ISO 2409 (pielīšanas testēšana)

Bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu noteikt, ka man vajag C4 kategorijas aizsardzību?

Ja jūsu konstrukcija atrodas rūpnieciskā zonā, netālu no jūras, ķīmiskā darbībā vai peldbaseinā, ir ļoti liela iespēja, ka tā ietilpst C4. Ieteicams konsultēties ar ekspertu un, ja nepieciešams, veikt vides analīzi (mitruma, hlorīdu saturu u.c. mērījumus).

Vai varu izmantot tikai krāsojuma sistēmu bez cinkošanas?

Jā, ja sistēma ir pareizi projektēta un uzklāta (pietiekams biezums, kvalitatīva virsmas sagatavošana), var sasniegt vajadzīgo kalpošanas ilgumu. Kritiskām lietojumprogrammām duplex sistēma ir uzticamāka.

Kāpēc 304 nerūsējošais tērauds nav pietiekams?

Šī klase C4 nav piemērota zemākas hlorīdu izturības dēļ – baseinos un pie jūras tā ātri pakļaujas caurumu korozijai. Lietojiet vismaz 316.



Citi konteineru jaunumi...

Intermodālo konteineru vēsture un attīstība

30. 4. 2026

Intermodālais kuģniecības konteiners ir viens no divdesmitā gadsimta pārveidojošākajiem jauninājumiem, kas fundamentāli pārveido globālo tirdzniecību, starptautisko tirdzniecību un globālo ekonomiku. Pirms standartizēto tērauda konteineru parādīšanās 20. gs. piecdesmito gadu vidū preču pārvadāšana lielos attālumos bija ārkārtīgi neefektīvs, darbietilpīgs un dārgs process. Mūsdienās vairāk nekā 90 % globālās tirdzniecības tiek pārvadāti šajās pieticīgajās tērauda kastēs, padarot konteinerizāciju par lielāko mūsdienu globalizācijas katalizatoru.

Pārskats par visbiežāk sastopamajām ostas maksām

29. 4. 2026

항만 요금은 국제 운송 비용에서 복잡하고 예상치 못한 부분을 차지하는 경우가 많습니다. 터미널 취급 수수료(THC)부터 체선료, 억류료, 특별 검사 및 취급 수수료에 이르기까지 다양한 유형의 요금을 이해하는 것은 정확한 비용 산정 및 효율적인 공급망 관리에 필수적입니다.

Mitruma kontrole konteineros

28. 4. 2026

Detention Fee un tā nozīme

27. 4. 2026

Kavējuma maksa, angļu valodā pazīstama kā “demurrage” vai “aizturēšanas maksa”, ir viens no svarīgākajiem un visbiežāk apspriestajiem posteņiem kuģniecībā un konteineru pārvadājumos. Tā ir maksa, kas jāmaksā personai, kura ir atbildīga par nomāta kuģniecības konteinera atgriešanu, ja tas netiek atgriezts noteiktajā laikā. Šī maksa tiek aprēķināta par katru kavējuma dienu un ir paredzēta, lai motivētu visus loģistikas ķēdes dalībniekus savlaicīgi atgriezt konteinerus to sākotnējā atrašanās vietā vai norādītajā atgriešanas vietā.